Pergole

Zadzwoń do nas +48 698 663 039
Trwałe i nowoczesne

Pergole tarasowe

Pergole to połączenie komfortu i funkcjonalności. Z jednej strony oferujemy dla Państwa szczelny dach odporny na warunki pogodowe jak ochrona przed słońcem czy opady deszczu, a z drugiej możliwość posiadania otwartego dachu. 

Modele jakie oferujemy to pergola posiadająca roletę dachową ze specjalnej tkaniny rozsuwaną automatycznie lub pergole z dachem lamelowym. W jednym modelu z możliwością tylko otwierania paneli lamelowych, a w drugim z możliwości rozsunięcia na całej powierzchni dachu.

Wszystkie pergole mogą być zarówno wolnostojące, jak też przyścienne-mocowane do domu lub innego obiektu. Napęd jest elektryczny, a sterowanie odbywa się za pomocą pilota. 

Również w każdym modelu znajduje się system odprowadzania wody z powierzchni dachu. Istnieje możliwość zamówienia oświetlenia  dedykowanego do danej pergoli.

Pergola Pinela

Bez względu na porę roku z pergolą lamelową Pinelą z Deponti Ty decydujesz jaki jest Twój taras. Pergola sterowana pilotem…

Pergola Pinela Deluxe

Otwarta przestrzeń nad tarasem w mgnieniu oka? Za pomocą jednego przycisku możesz otworzyć listwy Pinela Deluxe i stworzyć efekt kabrioletu…

ribolla

Pergola Ribolla

To nasza niezwykle atrakcyjna oferta – połączenie zadaszenia ze spadkiem z pergolą wolnostojącą w dowolnym miejscu ogrodu.