Historia naszej firmy

Jesteśmy rodzinną firmą

O Nas

Naszą firmę rodzinną prowadzimy już od 2011 roku. W tym czasie nieustannie dostosowujemy się do wymagań naszych klientów, modyfikujemy naszą ofertę i reagujemy na zmieniające się warunki rynkowe. Ponadto, skupiamy się na innowacyjnych rozwiązaniach i wprowadzamy zmiany techniczne i technologiczne.

Dzięki połączeniu naszej wiedzy inżynierskiej i doświadczenia w produkcji, sprzedaży i usługach, możemy z dumą patrzeć na nasze osiągnięcia i z optymizmem spoglądać w przyszłość.

Obecnie nasza oferta obejmuje różne rodzaje zadaszeń tarasowych i pergoli – zarówno montowane przy ścianie, jak i wolnostojące. Oferujemy także systemy szklanych drzwi przesuwnych, stałe ścianki wykonane z poliwęglanu, szkła, drewna, aluminium. Nasza oferta w zakresie zabudowy tarasów obejmuje również elektrycznie sterowane rolety typu screen i ruchome ścianki lamelowe sterowane ręcznie.. 

Oprócz tego, wykonujemy na życzenie naszych klientów oświetlenie do zadaszeń i pergoli (na przykład lampy lub listwy LED) oraz ogrzewacze na podczerwień.

NASZA OFERTA

Co możemy dla Ciebie zrobić? Sprawdź!

Dach Tarasowy Vardeca

Dzięki swojej elastyczności i wodoodporności dach tarasowy Verdeca zapewnia dodatkowy komfort mieszkalny w Twoim domu i Ogrodzie.

Żaluzje stałe

Aluminiowy system poziomych żaluzji sterowanych ręcznie to nasz najnowszy produkt stworzony w odpowiedzi na oczekiwania i sugestie klientów.

Pergola Pinela

Bez względu na porę roku z pergolą lamelową Pinelą z Deponti Ty decydujesz jaki jest Twój taras. Pergola sterowana pilotem…

Pergola Pinela Deluxe

Otwarta przestrzeń nad tarasem w mgnieniu oka? Za pomocą jednego przycisku możesz otworzyć listwy Pinela Deluxe i stworzyć efekt kabrioletu…

ribolla

Pergola Ribolla

To nasza niezwykle atrakcyjna oferta – połączenie zadaszenia ze spadkiem z pergolą wolnostojącą w dowolnym miejscu ogrodu.

Rolety Screen

Sterowane pilotem, ochrona przed warunkami atmosferycznymi Rolety Screen To oferta łącząca ze sobą wiele walorów użytkowych. Rolety tego typu są…

Systemy drzwi szklanych przesuwnych

Oferujemy niezawodny i dopasowany do oczekiwań klientów system drzwi przesuwnych.

Zadaszenie Tarasowe Bosco

Zadaszenie Bosco jest wykonane z aluminium i oferuje bardzo wysokiej jakości wykończenie.

Zadaszenie Tarasowe Giallo

Zadaszenie tarasowe Deponti Giallo można rozpoznać po prostym, ale solidnym i wyjątkowym wyglądzie oraz masywnych słupkach.

Zadaszenie Tarasowe Nebbiolo

Model Nebbiolo to bardzo stabilna konstrukcja o ponadczasowym i smukłym wyglądzie.

Zadaszenie Tarasowe Pigato

Zadaszenie Pigato to wysokiej klasy pokrycie aluminiowe w naszym asortymencie.

Kontakt

Jesteśmy dostępni

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady w wyborze najlepszego systemu zadaszenia lub hydroizolacji? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a odpowiemy na Twoje pytania jak najszybciej!

Siedziba firmy

  • ul. Jana Zamojskiego 17, 42-110 Wąsosz Górny, NIP: 574 20 14 454

Email

  • biuro@dachybmk.pl

Telefony kontaktowe

  • + 48 698 663 039
  • + 48 889 464 964
Formularz kontaktowy

Napisz do nas